Pozycjonowanie stron internetowych

WYSZUKIWARKA OFERT

 
  Przypomnij hasło  
O WYSZUKIWARCE ZLECENIA DLA WYCENIAJĄCYCH DLA POZYCJONERÓW KONTAKT KATALOGI STRON

SPIS KATALOGÓW SEO

ostatnia aktualizacja: 2017-02-05

www.wikilinks.pl

Dodano: 2016-09-01

Katalog Stron Wikilinks należy do ścisłej czołówki najbardziej wartościowych polskich SEO Katalogów. Katalog został zbudowany w 2011 roku w oparciu o unikalny skrypt autorski, który udostępnia niekonwencjonalne opcje skutecznie wspierające pozycjonowanie stron internetowych. Na szczególną uwagę zasługuje opcja dodania strony bez konieczności sporządzenia jej opisu (unikalny opis strony sporządzają moderatorzy Wikilinks). Biorąc pod uwagę siłę linku uzyskanego w tym Katalogu można powiedzieć, że dodanie tu strony jest właściwym krokiem, który warto wykonać aby zyskać wyższe miejsce w wyszukiwarkach internetowych.

www.limey.pl

Dodano: 2017-02-05

katalog stron www

PR 2

Katalog stron Limey wyróżnia się nietuzinkową szatą graficzną. Katalog jest doskonale zaprojektowany i sprawia świetne wrażenie wizualne. Limey przyjmuje do siebie strony, które spełniają wszystkie postanowienia Regulaminu Katalogu. Jednym z nich jest wymóg zaopatrzenia dodawanej strony w unikalny, sensowny opis. Opis taki musi zawierać minimalnie 350 znaków. W opisie strony nie można wskazywać np. danych teleadresowych. Katalog stron internetowych Limey z całą pewnością posiada odpowiednie predyspozycje pozwalające na skuteczne wspieranie pozycjonowania każdej wartościowej, dobrze zoptymalizowanej strony www.

okatalog.pl

Dodano: 2017-01-28

katalog stron www

PR 3

OKatalog prezentuje duży wachlarz opcji dodania do siebie stron internetowych. Serwis cieszy się sporą popularnością wśród Pozycjonerów. Potwierdza to kilkanaście tysięcy witryn zgromadzonych w OKatalogu. Z postanowień Regulaminu wynika, że unikalny opis dodawanej witryny stanowi ważny element, który może zaważyć o przyjęciu danej witryny. Zgłoszenie strony wymaga sporządzenia opisu posiadającego od 200 znaków w wzwyż, górna granica to 2000 znaków. Dzięki zakładce "Top 20 najnowszych stron w katalogu" Internauta dodający stronę zyskuje niezmiernie ważną informację wskazującą daty ostatnio przyjętych tu stron www.

www.zesou.pl

Dodano: 2017-01-26

katalog stron www

PR 3

Uchodzący za zbiór użytecznych witryn Katalog Zesou należy do tzw. katalogów moderowanych, w których oprócz dodania strony można zasugerować nowe podkategorie. Zesou wymaga nie mniej niż 200 znaków opisu dodawanej strony. Osoby chętne na napisanie dłuższego opisu (powyżej 300 znaków) Katalog nagradza bonusem w postaci możliwości wstawienia trzech dodatkowych linków w treści opisu. Z takiego prezentu na pewno warto skorzystać. Co prawda Katalog nie robi piorunującego wrażenia swoją skórką, ale szata graficzna Katalogu to rzecz drugoplanowa. Jeśli zaś chodzi o wartość pozycjonerską, Zesou uznajemy za wartościowy.

o-reklamuj.pl

Dodano: 2017-01-18

katalog stron www

PR 2

Szeroko rozumiane reklamowanie strony w Internecie będzie łatwiejsze z pomocą Katalogu stron o marketingowej nazwie "O-reklamuj". Wymieniony Katalog jest obecny w sieci od 2010 r. Co prawda nie ma on mega wysokiego PR, ale 7 lat aktywności w branży SEO z pewnością pomoże w pozycjonowaniu dobrze zbudowanej i ciekawej strony www. O-reklamuj na potrzeby wpisu w Katalogu oczekuje opisu dodawanej strony składającego się co najmniej z 350 znaków unikalnej treści pozbawionej błędów stylistycznych. Wielość statystyk Katalogu i łatwość do nich dostępu powoduje, że O-reklamuj może uchodzić za lubianego wśród Pozycjonerów.

www.grubas.eu

Dodano: 2017-01-17

katalog stron www

PR 2

Mimo "ciężkiej" nazwy Katalog stron Grubas, z dużą lekkością wspiera pozycjonowanie wartościowych stron internetowych, które nie naruszają punktów jego regulaminu. Katalog nie jest wymagający pod kątem ilości znaków jakie należy umieścić w unikalnym opisie dodawanej witryny. Wystarczy zaledwie 250 znaków, aby spełnić oczekiwania Grubasa w tym zakresie. Dla każdej przyjętej witryny Katalog prowadzi podstronę, z której można się dowiedzieć m. in. o ilości odwiedzin robotów pracujących dla takich potentatów jak Google czy Yahoo. Podsumowując. Grubas jest łakomy na dobre i co istotne ukończone strony internetowe.

all8.pl

Dodano: 2017-01-15

katalog stron www

PR 2

All8 to Katalog stron przyjmujący do zbioru strony internetowe publikujące treści wyłącznie w języku polskim. Dodając stronę do All8, w rubryce "Opis strony" należy wpisać unikalną treść składającą się minimum z 300 znaków, a maksimum z 2000 znaków. Warto pamiętać o tym, że treść opisu powinna być unikalna. Katalog posiada kilkaset podkategorii tematycznych. Liczba ta powoduje, że dodając stronę do All8 nie powinno się mieć kłopotów z odpowiednim jej zaszeregowaniem w serwisie. W Menu Katalogu obecny jest przycisk "Najnowsze". Klikając go znajdziemy ważną informację o dacie ostatnio przeprowadzonej moderacji.

maksymalnie.pl

Dodano: 2017-01-14

katalog stron www

PR 3

Pozycjonerzy stron internetowych preferujący Katalogi, w których za jednym zgłoszeniem można zyskać więcej niż jeden link, powinni skorzystać z oferty jaką dysponuje Katalog stron Maksymalnie. Maksymalnie udziela bonusu za sporządzenie opisu dodawanej strony, którego treść wskaże wartość powyżej 300 znaków. Dwa dodatkowe linki należy ująć w opisie strony tak, aby stanowiły one naturalną, spójną całość treści. Administracja Katalogu stara się rozpatrzyć możliwość dodania strony w ciągu 24h od momentu zgłoszenia. Szybki czas moderacji, dobry stosunek ceny do jakości i ilości linków - to maksymalne atuty Katalogu.

www.extra-strony.com.pl

Dodano: 2017-01-11

katalog stron www

PR 3

Extra Strony to Katalog, który rozpatruje dodanie witryny w ciągu 24h od momentu zgłoszenia. Administracja Katalogu utrzymuje go na bardzo dobrym poziomie, a co się z tym wiąże każdy z wpisów, który wejdzie w poczet katalogowego zbioru musi przejść przez dokładną moderację. W dolnej części głównej strony serwisu prezentowane są dane statystyczne pozwalające zorientować się ile stron aktualnie oczekuje na dodanie do Katalogu. Extra Strony wymagają unikalnego opisu strony internetowej. Treść opisu powinna zawierać co najmniej 300 znaków. Uzyskanie linka w tym Katalogu wyjdzie na plus każdej pozycjonowanej stronie.

masztu.pl

Dodano: 2017-01-10

katalog stron www

PR 3

Katalog Stron MaszTu to reprezentant grona katalogów tematycznych, moderowanych. Regulamin precyzuje, że rozpatrzenie dodania strony do MaszTu trwa standardowo do 24h. To czas naprawdę ekspresowy. W sumie w Katalogu oprócz linka będącego tytułem dodanej strony można uzyskać dodatkowo 2 linki, które można wstawić do treści opisu strony. Warunkiem jest ułożenie opisu strony, w którym znajdzie się nie mniej niż 300 znaków. Zarejestrowanie się w MaszTu daje w przyszłości możliwość edycji zgłoszonego opisu strony. Przedmiotowy Katalog oferuje atrakcyjne warunki dodania do siebie strony, warto więc z nich skorzystać.

12345678
o wyszukiwarce zlecenia dla wyceniających dla pozycjonerów kontakt regulamin polityka cookies linki

seocomplex 2016 © wszelkie prawa zastrzeżone